Jesteśmy dumni z naszej obsługi klienta. Zdajemy sobie sprawę, że w każdym domu, potrzeba jest inna, więc przekonaj się, że potrafimy dostosować się do Ciebie i Twoich wymagań. 

Przedstawiamy formy współpracy jakie świadczą Domowe Pokojówki.

NA CO DZIEŃ

Możliwość ta sprawdza się wszędzie gdzie jest zabezpieczony drobny sprzęt, środki czystości…przez klientów lub usługa będzie regularna. W takim przypadku koszt usługi, niezależnie czy jest to sprzątanie, sprzątanie po remoncie, prasowanie, mycie okien, opieka nad zwierzętami…, i wynosi 41 zł za roboczogodzinę plus opłata dodatkowa liczona przy każdej usłudze wysokości 11 zł a doliczona do całkowitego rozliczenia usługi porządkowej.

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Sprawdzi się wszędzie tam gdzie będzie jednorazowo bardzo dużo pracy, min. po remontach, w dużych gruntownych porządkach domów, po wyprowadzce z mieszkania lub w miejscu gdzie nie ma sprzętu, środków czystości….

Na każdej wizycie jesteśmy przygotowani mając ze sobą wszystko czego trzeba do posprzątania Twojego domu jak odkurzacze, odkurzacze piorące, środki dezynfekujące, mopy, ścierki, środki czyszczące i wiele innych. 

Korzystanie z naszych urządzeń i specjalnie opracowanych produktów daje nam możliwość sprzątania od lewej do prawej, od góry do dołu więc żaden szczegół nie zostanie pominięty. A Ty nie musisz już wydawać pieniędzy na detergenty, worki do odkurzacza, ściereczki i inne kosztowne przyrządy do utrzymania czystości. 

Cena kompleksowej usługi uwarunkowana jest od lokalizacji nieruchomości oraz powierzchni mieszkania/domu i wyliczana indywidualnie.

Kompleksowa usługa świadczona jest w wybranych lokalizacjach.

* roboczo godzina to czas pracy każdej z osób w zespole jeżeli jest więcej niż jedna

*ilość osób w zespole nie przyczynia się negatywnie do wzrostu rozliczenia końcowego