DOMOWE PORZĄDKI

Zatrudnij ” DOMOWE POKOJÓWKI ” do wykonania pracochłonnych prac domowych. 

Wielu z nas prowadzi szybki i stresujący tryb życia, starając się pogodzić życie rodzinne wokół kariery w pełnym wymiarze godzin i tych strasznych pracach domowych, których nie widać końca. Bez obaw, dostępna jest pomoc. 

Domowe Pokojówki wykonają pracę, na którą Ty nie masz czasu i zrobimy wszystko, aby dać Wam go więcej na rzeczy sprawiające Wam więcej przyjemności. 

Przygotuj swoją listę rzeczy do zrobienia, pozwalając nam zająć się porządkami w domu. Wtedy poznasz smak przyjemności 

Domowe Pokojówki dadzą Ci niezawodne, niedrogie i elastyczne usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i budżetów. 

Sprzątanie ” Domowych Pokojówek ” obejmuje min : 

Gruntowne i regularne sprzątanie łazienek, kuchni i pokoi w tym czyszczenia frontów i wnętrz szafek, prasowania i układania ubrań, mycie okien, podłóg… 

Odkurzanie listew przypodłogowych, zdjęć, abażurów, drobiazgów, ozdób, parapetów, mebli…

Kompletne odkurzanie we wszystkich pomieszczeniach 

Cieszymy się gdy możemy spełnić każde żądanie w celu przekroczenia Twoich oczekiwań. Zamów sprzątanie, domu, mieszkania, biura, które dostępne jest codziennie, co drugi dzień co trzeci…co tydzień, co dwa tygodnie, co miesiąc lub jednorazowo…

 

WIOSENNE PORZĄDKI

Czas na wiosenne porządki. Każdy dom potrzebuje co najmniej jednego gruntownego sprzątania w roku ; wiosna jest często uważana za najlepszy czas. 

Wiosna Domowych Pokojówek to czas na gruntowne porządki ze względu na cały kurz i brud wytworzony ze spalania węgla, ropy i drewna przez ciemne, zimowe wieczory czy ograniczenie wietrzenia mieszkania, ale nawet dziś nasze domy są w potrzebie gruntownego sprzątania by w kolejnych miesiącach nie narósł kurz z codziennego użytkowania domu.

Tak, otwórz okna, wezwij Domowe Pokojówki, aby pomogły Ci w dodatkowych pracach domowych. 

Nienaganna czystość wykonana przez Domowe Pokojówki obejmuje tą samą dokładną i rzetelną obsługę dostarczaną przez nas regularnie do Twojego domu wraz z następującymi dodatkami: 

Usunięcie wszystkich zabrudzeń i gruntowne czyszczenie wszystkich szafek kuchennych i szaf wewnątrz i na zewnątrz 

Mycie wszystkich malowanych i powszechnie dotykanych powierzchniach, takich jak drzwi, ściany i ramy okienne czy listwy przypodłogowe 

Czas się zorganizować. 

Gotowi do walki o siebie i rodzinę? Nie zapomnij, aby wydrukować kopię naszej listy prac do wykonania, która pomoże Ci szybko i łatwo przekazać wszystkie informacje naszym Domowym Pokojówkom.

LETNIE PORZĄDKI

Letnie porządki uczynią z Państwa domu rozświetloną i pełną czystego powietrza strefę relaksu. 

Letnie porządki Domowych Pokojówek oferuje jednorazowe, sezonowe, duże sprzątanie. Sezonowe porządki powodują ograniczenie narastania brudu wynikającego z codziennego funkcjonowania domowników oraz pozwala zaoszczędzić czas przy regularnych pracach domowych i utrzymać czystość na co dzień. 

A to oznacza więcej wolnego czasu, aby cieszyć się ciepłymi letnimi dniami i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Wiosną lub latem sprzątanie domowych Pokojówek dba o wnętrze Twojego domu, podczas gruntownego sprzątania, nie musisz ograniczać nas do sprzątania tylko wnętrza domu ale również możemy oczyścić z zabrudzeń elementy poza domem. 

Zbliża się lato, i teraz jest idealny czas, aby zająć się wszystkimi zewnętrznymi pracami, które do tej pory były ciągle odwlekane. Gruntowne letnie sprzątanie pomoże przedłużyć żywotność zewnętrznych elementów, takich jak grill, kosiarka i meble ogrodowe a także upewni Cię, że teraz również Twój ogród oraz strefa relaksu na zewnątrz domu jest bez skazy a czas zaoszczędzony na porządkach możesz teraz wykorzystać ciesząc się w gronie przyjaciół podczas letniego grillowania. Oto niektóre z tych zajęć letnich, które możesz dopisać do swojej “listy rzeczy do zrobienia.” UWAGA: JAKO PARTNER TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWEGO GENERALI ORAZ MIŁOŚNICY ZWIERZĄT OTRZYMALIŚMY KOD PROMOCYJNY NA UBEZPIECZENIE (zdrowotne oraz OC) TWOJEGO PSA 10% i 20% WYSTARCZY, ŻE WPISZESZ KOD : 71416 NA STRONIE WWW.BEZPIECZNY.PL ( Z doświadczenia wiemy, że często jedna wizyta z leczeniem psa u weterynarza przewyższa roczną składkę a zwrot otrzymasz do 90% kosztów leczenia oraz innych ew. szkód, co docenili i sprawdzili już nasi klienci

DECLUTTERING

Wyobraź sobie, że po ciężkim dniu chcesz odpocząć we własnej, wymarzonej przestrzeni.

Przygotowujesz zdrowy posiłek w uporządkowanej kuchni, gdzie wszystko ma swoje miejsce, a na półkach nie zalega przeterminowana żywność. Siadasz z książką na wygodnej kanapie, przykrywasz się ciepłym kocem, zapalasz ulubioną świecę. Nie przytłacza Cię nadmiar przedmiotów wokół, bo posiadasz tylko te, które naprawdę sprawiają Ci radość. Wybór ubrania nie jest już trudnością, bo w szafie panuje ład i porządek. Wieczorem włączasz nastrojową muzykę i wykonujesz swój ulubiony rytuał SPA, może to długa kąpiel w pachnącej pianie?

Co dokładnie da Ci usługa Declutteringu w Twoim domu?

ZAKOŃCZENIE NAJMU

Wezwij ” Domowe Pokojówki ” kiedy kończy się okres najmu nieruchomości. 

Przy wyprowadzce z wynajmowanej nieruchomości towarzyszy duży bałagan, gdyż wszystkie powierzchnie, które nie są na co dzień sprzątane zostają odsłonięte, dobrze jest upewnić się, że zostawisz je bez skazy, aby otrzymać zwrot kaucji, jeżeli jest to możliwe. 

Domowe Pokojówki przyzwyczajone są do specyficznych wymagań klienta.

Zostaw czasochłonne prace nam i spędź czas na innych przyjemnych dla Ciebie rzeczach. 

 

Należy pamiętać, że Domowe Pokojówki nie ogranicza się do tych usług. Zawsze możemy modyfikować zakres wykonywanej usługi żądaniem klienta. Wystarczy zapytać! 

Więc na co czekasz? Zadzwoń do Domowych Pokojówek już dziś aby zorganizować bezpłatną, bez zobowiązań, konsultacje, daj sobie więcej czasu, aby spożytkować go na tym, co dla Ciebie jest naprawdę ważne.